28.12.11

Some kind of happiness

"Some kind of happiness is measured out in miles, some kind of innocence is measured out in years, some kind of solitude is measured out in you."

" Jest taki rodzaj szczęścia, który można wymierzyć w milach. Jest rodzaj niewinności, mierzony w latach. Jest też rodzaj samotności, który można obliczyć w Tobie."

_____________________
___________

No i po świętach! Za dziecka było lepiej, wszystko było owiane nutką tajemnicy, teraz czar prysnął. Prezenty zgarnięte, słodycze zjedzone to teraz czas na zrzucanie świątecznych kilogramów ;) 


Zapraszam :

TUMBLR | PHOTOBLOG | FACEBOOK


*Wykorzystany fragment piosenki "Hey Bulldog" Beatlesów

4 komentarze:

 1. Dokładnie, z roku na rok coraz mniej czuć tą magie świąt, jeszce pogoda za oknem umie dobić, ja tak bardzo lubie śnieg!
  Powodzenia ze zrzucaniem kilogramów ! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. moim skromnym zdaniem w tym roku wcale nie było czuć tej całej magii świąt, wszystko było takie sztuczne. może to było spowodowane brakiem śniegu? nie wiem. od kilku lat już jakoś zbytnio nie przepadam za świętami dlatego cieszę się, że już się skończyły. teraz czekam na upragnionego sylwestra, który jest już tak blisko... tuż, tuż *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. święta? raczej kolejny długi-polski-weekend, poprzedzony hiperaktywnością w wydawaniu złotówek i nerwowym odliczaniu do godziny zero (umówmy się, że to ta pierwsza gwiazdka wigilijna).
  bang, bang, mamy koniec roku, o minął też rok jak bicza.

  OdpowiedzUsuń